Anton

Akvarist og teknisk ansvarlig

tlf 91182540

sal@atlanterhavsparken.no

Les mer

Einar

Akvarist og dykkeransvarlig

tlf 900 40 030

einar@atlanterhavsparken.no

Les mer

Britt Gjerde

Billettansvarlig og vår førstelinjedame

tlf 70 10 70 60 / 980 52 510

britt@atlanterhavsparken.no

Les mer

Trond

Akvarist og innsamlingsansvarlig

tlf 900 33 083

trond@atlanterhavsparken.no

Les mer

Rune

Akvarist og driftsleder

tlf 918 88 282

rune@atlanterhavsparken.no

Les mer

Tommy

Akvarist, formidling og undervisningsansvarlig

tlf 915 56 681

tommy@atlanterhavsparken.no

Les mer

Finn

Akvarist og fôr - ansvarlig

tlf 479 34 933

finn@atlanterhavsparken.no

Les mer

Britt Giske Andersen

Salgs- og produktutvikler

tlf 970 36 026

britt.andersen@atlanterhavsparken.no

Les mer

Tor Erik

Daglig leder

tlf 976 81 684

torerik@atlanterhavsparken.no

Les mer

Ruth Marit

Kafè - og matansvarlig

tlf 48316616

ruth.marit@atlanterhavsparken.no

Les mer

Våre helg - og ferieansatte

Våre helg - og ferieansatte

tlf 70107060

mail@atlanterhavsparken.no

Les mer

Ingri

Røkter/ vikariat 2017

tlf Ingri Skov

ingri@atlanterhavsparken.no

Les mer